VII FESTIWAL TWÓRCZOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ,,PIĘKNIE ŻYĆ''

Uczniowie, przedszkolaki z placówek integracyjnych, mieszkańcy DPS-u oraz uczestnicy warsztatów Fundacji Brata Alberta z powiatu Chrzanowskiego pokazali jak można pięknie żyć. Ideą festiwalu jest radosne, integracyjne spotkanie, dające możliwosć pokazania twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnością. Imprezę organizował Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Chrzanowie oraz Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Dzieci i Młodzieży Arkadia pod patronatem starosty chrzanowskiego.

Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska ma zaszczyt być co roku  zapraszane na festiwal i dokładać małą cegiełkę do nagród w postaci posterów do kolorowania oraz książek.

 

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.