SALAMANDRA

Wakacje tuż tuż ... a Ty nie masz jeszcze pomysłu na nie !?  

Biuro Turystyki Szkolnej „Salamandra" przy SPSM powstało jesienią 2007 roku. Posiada swój statut, regulamin i władze. Głównym celem biura jest organizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska nauczycielskiego. 
Zapraszamy szkoły i nauczycieli do współpracy. Oferujemy wyjazdy szkolne, edukacyjne, rekreacyjne; dopasowane do potrzeb każdej grupy, szkoły, czy klasy.  
Celem zapewnienia ciekawego, bezpiecznego i czynnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży wybieramy atrakcyjne miejsca, zatrudniamy profesjonalną opiekę, oraz opracowujemy ciekawy program. Staramy się aby nasze oferty były atrakcyjne cenowo i profesjonalnie przygotowane. 
Jeżeli szukacie Państwo właśnie takiej oferty dla swoich podopiecznych, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Naszą ofertę znajdziesz (TUTAJ !!!) 

 
Zrealizowane imprezy (TUTAJ!!!)

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.