Zaczarowany świat w piosenkach Doroty Gellner

Dnia 31 marca 2017 r. w Chrzanowie odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej ,,Podajmy sobie ręce w zabawie i piosence – zaczarowany świat w piosenkach Doroty Gellner''.Gościem specjalnym była autorka znanych piosenek dla dzieci pani Dorota Gellner. Organizatorem festiwalu było Przedszkole Samorządowe nr 7 w Chrzanowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie pod patronatem Burmistrza Miasta Chrzanowa oraz patronatem medialnym Tygodnika Ziemi Chrzanowskiej ,,Przełom''.W festiwalu wzięło udział 80 uczestników z 11 przedszkoli Gminy Chrzanów. Poziom był bardzo wysoki, ale komisji udało się wybrać zwycięzców, którzy dostali dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe. Każde występujące przedszkole dostało dyplom oraz upominki i coś na słodko. Stowarzyszenie Pomocy Szkole ,,Małopolska '' było jednym ze sponsorów festiwalu. Ufundowało nagrody rzeczowe dla utalentowanych przedszkolaków o wartości 750 zł. Pani Dyrektor PS 7 Iwona Banaszak podziękowała SPSM za wsparcie finansowe. W uroczystości z ramienia SPSM uczestniczyła Agnieszka Kania – sekretarz Oddziału Powiatowego w Chrzanowie.