TOMKART

TOMKART

tel.: 604 632 704
tomasz@tomkart.pl
www.tomkart.pl

 :

Firma POGOTOWIE BIUROWE TOMKART to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą i szybką
dostawą materiałów biurowych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz środków czystości do
szkół, przedszkoli oraz placówek budżetowych na terenie Krakowa i okolic.
Jak działamy:
  • Realizujemy zamówienia na podstawie katalogu 2018
  • Każdemu klientowi sporządzamy indywidualną ofertę, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania
  • Dostawa jest zawsze u Klienta na drugi dzień
  • W sytuacjach awaryjnych dowozimy towar nawet w tym samym dniu
  • Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy
  • Nie ma minimalnej kwoty zamówienia
  • Wykonujemy zamówienia specjalne i nietypowe
  • Wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności lub gotówkowe
  • Mamy swój program lojalnościowy ( bony SODEXHO )
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.tomkart.pl
P.P.H.U. EUROFFICE

P.P.H.U. EUROFFICE

ul. Romanowicza 17a, 30-702 Kraków
tel/fax: 12 292 00 50,
tel/fax: 12 421 37 94

 :

 
Euroffice to wiodący dostawca artykułów do biura. W ofercie Euroffice znajdziesz wszystko to co jest potrzebne w twoim biurze: artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek, artykuły spożywcze, środki czystości, meble biurowe, produkty do wysyłek, pakowania i wiele innych. 
Wszystko do biura w jednym miejscu, w doskonałych cenach.
15 lat doświadczenia w branży biurowej pozwoliło Euroffice przygotować ofertę w taki sposób aby wszystkie potrzebne artykuły do biura znalazły się w sklepie internetowym on-line. Podejmując współpracę z Euroffice nie będziesz musiał zamawiać artykułów spożywczych, czy materiałów eksploatacyjnych do drukarek u innego dostawcy. W Euroffice znajdziesz wszystko. Euroffice stale monitoruje poziom cen na rynku i stara się aby wszystkie produkty znajdujące się w  ofercie były w jak najlepszych cenach.
Co tydzień Euroffice przygotowuje dla Ciebie ofertę promocyjną Hity Euroffice, w której znajdziesz produkty z oferty Euroffice w  tak niskich cenach jakich nie ma żaden inny dostawca artykułów do biura. Co dwa miesiące Euroffice przygotowuje Gazetkę Euroffice w której znajdziesz produkty z oferty Euroffice w obniżonych cenach z dodatkowymi prezentami specjalnie dla Ciebie. 
 
Wiecej tu www.euroffice.biz.pl 

 

Krajowe Stowarzyszenie Pomoc Szkole

Krajowe Stowarzyszenie Pomoc Szkole

ul. Marszałkowska 140, 00-061 Warszawa
tel. +48 0-22 622 70 15 tel./fax +48 0-22 622 70 16

mail: ksps@wp.pl  www.ksps.pl

 :

 
KSPS jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000103990. Prowadzimy od prawie 30 lat (przez pierwsze 5 lat jako Krajowy Komitet Narodowego Czynu Pomocy Szkole) bardzo szeroką działalność na rzecz polskiej szkoły. Jesteśmy inspiratorem i organizatorem społecznego ruchu na rzecz edukacji narodowej, zwłaszcza oświaty publicznej i kultury.
Program nasz jest stale aktualizowany i wzbogacany o nowe formy realizacji. Inspirujemy i wspieramy społeczności szkolne w poszukiwaniu coraz ciekawszych, aktywniejszych i nowocześniejszych form kształcenia i wychowania. Dotarliśmy z różnymi formami pomocy do tysięcy szkół w Polsce.
Współuczestniczymy, na miarę naszych możliwości, w doskonaleniu systemu edukacji, w podnoszeniu jakości nauczania i wychowania, w uspołecznianiu szkoły, w budowaniu wespół ze społecznością szkolną społeczeństwa obywatelskiego. Dbamy o wysoką jakość, rzetelność i efektywność tego, co robimy.
AMSO

AMSO

www.amso.pl

 :

 
AMSO Komputery poleasingowe, firmę tworzą ludzie pełni pasji. Rozumiejący świat nowoczesnych technologii, przedmiotów nowej generacji i widzimy ich wpływ na świat, który staje się prostszy i bardziej otwarty.
Skoro już nas znacie, to czas poznać kolejnych członków naszej rodziny: komputery, laptopy, monitory, drukarki oraz faksy . Firam jest partnerem takich marek, jak: HP, Dell, Fujiitsu Siemens, Eizo, Brother, Lexmark iwiele innych. Znajdziecie tu uśmiechniętych sprzedawców i zadbane sprzęty, gotowe do dalszego działania przez wiele kolejnych lat.
Skoro poznaliście już nas i naszą rodzinę, to zapraszamy do niej, gdzie zawsze można wejść, pooglądać nowości lub porozmawiać o rynku komputerowym. Każdy pretekst jest dobry.
Zapraszamy! www.amso.pl

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.