20 lecie nadania imienia w ZPO Harbutowice

W dniu 16.10.2017 w Zespole Placówek Oświatowych w Harbutowicach im. Jana Pawła II, zorganizowana została uroczystość 20-lecia nadania imienia placówce.

Pani dyr. mgr inż. Małgorzata Kisielewska w swym wystąpieniu zaznaczyła, że nadanie imienia było jednym z pierwszych w Rzeczypospolitej.

Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w Kościele w Harbutowicach.

Pan Burmistrz Piotr Pułka, Sekretarz Urzędu Miasta – Pani Małgorzata Dziadkowiec, wręczyli Akt przyjęty uchwałą Rady o uroczystości zorganizowanej w 20-lecie nadania imienia placówce.

Uroczystość zakończył program artystyczny nawiązujący do wystąpień patrona szkoły, zachęcający do kierowania się w życiu codziennym myślami wybitnego Polaka Św. Jana Pawła II.

Społeczny Komitet naszego Stowarzyszenia działający w ZPO Harbutowice był twórcą programu obchodów. Społecznym Komitetem SPSM kieruje Pani Monika Lempart.

Prezes SPSM Bohdan Piotrowicz