WYCIECZKA SZKOLNA DO BUŁGARII

Słoneczny Brzeg to region Bułgarii najlepiej rozwinięty pod względem zaplecza turystycznego i poziomu świadczonych usług.

Pokoje: typu studio 4,5,6 -osobowe, TV, pokoje z balkonami, klimatyzacja, lodówka.

Wyżywienie: 3x dziennie – śniadania, obiadyi kolacje serwowane w formie bufetu dań kuchni międzynarodowej , podwieczorek (baton, ciasto lub lody)

 

HOTEL STAR CLUB ***   - http://www.starclub-bg.com/en

Terminy

09.06 – 18.06.2018 (7 noclegów) 1550.00 zł/os Sprzedane

Zielona Szkoła - Włochy - Cattolica

Cattolica - nadmorska miejscowość Riwiery Adriatyckiej, sięga korzeniami czasów Starożytnego Rzymu. Miasteczko znane z pięknych plaż, malowniczych fontann i placów i z ruchliwego portu. Idealne miejsce na letni wypoczynek dla zapalonych plażowiczów i amatorów sportów wodnych. Lubiącym zwiedzać polecamy spacer po urokliwym centrum miasta i wizytę w muzeum archeologicznym.

Terminy

30.05 - 5.06.2019 1380.00 zł/os Sprzedane

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.